• apie-mus

UAB „AD JUS“ teisininkai specializuojasi viešuosiuose pirkimuose

UAB „AD JUS“ dirba ilgametę ir įvairiapusišką patirtį sukaupę profesionalai, kurie gali atsakyti į visus, su viešaisiais pirkimais susijusius, klausimus. UAB „AD JUS“ teisininkai – viešųjų pirkimų profesionalūs specialistai, patirties sėmėsi dirbdami teismuose, advokatų kontorose, ministerijose, perkančiosiose organizacijose, neperkančiosiose organizacijose, rangovų įmonėse, paslaugų teikėjų įmonėse, prekių tiekėjų įmonėse, Europos sąjungos struktūrinę paramą administruojančiose institucijose, todėl remdamiesi šia patirtimi, Jums rūpimą klausimą galime įvertinti įvairiapusiškai bei pateikti optimalų sprendimą.

Įsisavinti lėšas daug lengviau kai tai padaryti padeda aukštos kompetencijos, patyręs, atsakingas, lojalus partneris ir patyrę viešųjų pirkimų specialistai

Mūsų patirtis yra mūsų išskirtinumas ir privalumas, nes, skirtingai nei dauguma viešuosiuose pirkimuose besispecializuojančių advokatų, žinome kaip kiekvieną perkančiosios organizacijos veiksmą vertins Viešųjų pirkimų tarnyba, Europos sąjungos struktūrinę paramą administruojanti institucija ir galų galiausiai teismas.

 Bendradarbiaudami su verslo partneriais, galime klientams pasiūlyti kompleksines paslaugas

Prielaidos Perkančiajai organizacijai ar verslo subjektui sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus sukuriamos jau planuojant projektą, t. y. rengiant galimybių studijas, investicijų projektus, verslo planus, paraiškas ir pan., todėl bendradarbiaujame su atitinkamas paslaugas teikiančiomis ir aukščiausius standartus atitinkančiomis įmonėmis, taip taupydami savo klientų laiką ir pinigus.

 Mūsų paslaugomis patenkinti klientai – didžiausia vertybė

UAB „AD JUS“ komanda visada pasirengusi atsakyti į bet kokį, nors kiek su viešaisiais pirkimais susijusį klausimą, parengti raštą, procesinį dokumentą ar net įvykdyti visą pirkimo procedūrą nuo A iki Z; pravesti individualius ar grupei skirtus, kokybe bei metodika išsiskiriančius mokymus; atlikti Perkančiosios organizacijos atliktų viešųjų pirkimų auditą ar atlikti kitą su klientu sutartą įvykdyti užduotį.

Tikime, kad mūsų pastangos padės tapti patikimais verslo partneriais ir kurs pridėtinę vertę ne tik įvairiose organizacijose bet ir visame jų sektoriuje.